Indikátory Utilcell

Idikátory Utillcell

Ve výrobě těchto jednotek Utilcell jsou použité prvky nejnovější technologie, čímž je zaručena jejich dlouhodobá použitelnost právě v dnešní době, kde rychlý vývoj vyřazuje již staré systémy. Právě z tohoto hlediska všechny jednotky, které nabízíme, mají sériové rozhraní, čímž je zabezpečena komunikace s výpočetní technikou.

Utilcell Smart

Vyhodnocovací jednotla Smart je vhodná pro průmyslové aplikace nebo jako displej pro mostní a hybribní váhy. V základní sestavě s konektory IP20 obsahuje pouze komunikační port RS232, ale existuje množství modifikací. Možnost rozšíření funkcí s I/O kartou. Tato může obsahovat RS485, 4 digitální vstupy, 4 digitální výstupy, analogové výstupy a reálný čas.

Utilcell Smart ABS

Vyhodnocovací jednotka SMART ABS pro obchodní a technologické vážení. Obal z ABS. Vysoká citlivost (0,6 uV/d), kalibrace číslicová a s reálným závažím, 50 čtení /sec., jeden RS-232 obousměrný port pro připojení PC a/nebo tiskárny. Standardní lístek nebo uživatelsky upraven, čítač kusů, program pro vážení dobytka.

Utilcell MATRIX II, MATRIX II Digital

Vyhodnocovací jednotka nahrazuje starší model MATRIX. Dvě provedení analog a digitál. A/D převodník 24 bitový, 50 čtení/sec. Buzení 8 snímačů (350 Ohmů) nebo 16 snímačů (700 Ohmů). Digitální verze až pro 16 snímačů do vzdálenosti 1200m. Alfanumerický podsvětlený displej pro lepší čtení a zadávání údajů, nerez kryt, standardně stolní provedení s opční možností montáž na zeď a do panelu. Multirange. Konfigurovatelný tisk lístku na externí tiskárně. Korekce linearity. 32 bitový mikroprocesor s Flash pamětí s možností aktualizace software přes seriový port. Výběr funkcí průmyslová váha, mostní váha a dávkování přes software jednotky. Možné rozšířit na dva měřené mosty.

Utilcell Matrix,
Matrix digital

Vyhodnocovací jednotka pro náročné podmínky i požadavky. Ve verzích pro mostní váhy nebo průmyslové aplikace. S přídavnou kartou osm vstupů a osm výstupů, analogový výstup, RS 485. V této sestavě vhodné pro řízení jednoduchých procesů.

Utilcell MC 302

Vyhodnocovací jednotka určená pro průmyslové nebo obchodní aplikace s požadavkem dávkování.