Zdravotnické váhy kojenecké

Speciální bezpečné dětské a kojenecké váhy se snadnou obsluhou.

SOEHNLE Professional 6752

Spolehlivá a vysoce přesná cejchuschopná kojenecká váha (OIML Třída III).
Funkce „hold” zaručuje přesné stanovení hmotnosti, i když není dítě na váze v klidu.

Optimální ochranu dítěte zaručuje bezpečná stabilní konstrukce zabraňující bočnímu vyklopení. Snadno omyvatelná platforma a možnost vytárování vážící vaničky zajišťují optimální podmínky pro vážení dětí.

Ve vážící vaničce je integrovaná stupnice délky (měřící rozsah 0 – 60 cm, po 0,25 cm).

Napájení ze sítě a na AA baterie – 6 ks (součástí dodávky).

SOEHNLE Professional 8352

Kojenecká nástavba z plastu zaručuje bezpečné zvážení kojenců, případně sedících dětí. Po sejmutí nástavby lze váhu využít jako osobní i pro vážení stojících dětí o hmotnosti do 20 kg.

Plastová nástavba je snadno snímatelná a omyvatelná. Osušku nebo plenu lze ovládacím tlačítkem vytárovat a zvážit tak skutečnou hmotnost dítěte.

Váha je vybavena funkcí „hold”, která automaticky přidrží na displeji ustálenou hodnotu, což umožňuje přesné vážení dítěte, i když není v klidu.

Funkce automatického vypnutí, pro šetření baterie. Ukazatel baterie se zobrazuje na displeji.

SOEHNLE Professional 8310.01.001

Nový design ve spojení se snadnou obsluhou předurčují tuto váhu pro nejširší použití ve všech typech lékařských zařízení, a vzhledem k její nízké ceně je velmi vhodným doplňkem vybavení všech budoucích rodičů pro kontrolu hmotnosti novorozenců.

Díky hladkému povrchu lze tuto váhu velmi snadno čistit a navíc lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny nebo podložky, na kterou dítě pokládáte.

Váha je vybavena funkcí „hold”, která automaticky přidrží na displeji ustálenou hodnotu, což umožňuje přesné vážení dítěte, i když není v klidu.

SOEHNLE Professional 8310.02.001

Kojenecká váha SOEHNLE Professional 8310.02 je elegantní váha s oblými rohy a pohodlnou plastovou vaničkou, u které je bezpečnost a hygiena tou nejvyšší prioritou.

Je vybavena klasickými funkcemi jako je „hold”, která automaticky přidrží na displeji ustálenou hodnotu, což umožňuje přesné vážení dítěte, i když není v klidu.

Lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny, pokrývky nebo podložky, na kterou dítě pokládáte a tím vážit dítě rychle a bez stresu.

Paměť pro zobrazení poslední zjištěné hodnoty vážení.

Díky napájení na baterie je možné váhu snadno přemístit. Pokud se váha nepoužívá, automaticky se vypne (úspora energie baterií).

SOEHNLE Professional 8320.01.001

První skládací kojenecká váha vhodná pro snadné vážení kojenců nejen v ordinacích, ale i při návštěvě lékaře nebo zdravotní sestry u matky s dítětem. Váha má elegantní design, dá se složit na poloviční délku a snadno přenášet za držadlo, které je součástí váhy.

Elektronický vážicí systém s osmi snímači a funkce přidržení ustálené hodnoty zaručují přesné zvážení dítěte, i když není na váze v klidu.

Díky hladkému povrchu lze tuto váhu velmi snadno čistit a navíc lze použít funkci tárování pro odečtení hmotnosti pleny nebo podložky, na kterou dítě pokládáte.

Váha je vhodná i na vážení malých zvířat pro veterinární ordinace.