Laboratorní váhy Vibra

Nabídka – laboratorní váhy Vibra

Přesné a odolné váhy pro vážení a počítání v laboratorních, průmyslových i skladových provozech s možností tisku etiket.

VIBRA HJ
kompaktní váhy

Vysoce přesná kompaktní váha VIBRA HJ je díky odolné robustní konstrukci vhodná do mnoha oblastí průmyslu, laboratoří i do výroby.

Tato váha je schválena pro obchodní použití ve všech zemích EU s třídou přesnosti OIML I a OIML II s možností připojení k PC nebo tiskárně pomocí sériového portu RS232, který je součástí základního vybavení váhy.

Cejchuschopná kompaktní váha VIBRA HJ (OIML I a II) s dílkem již od 0,001 g v široké škále rozsahů od 220g do 31 kg. Díky odolné robustní konstrukci je vhodná do mnoha oblastí průmyslu, laboratoří i do výroby. Vysoká přesnost těchto vah je zajištěna díky jedinečnému snímacímu členu VIBRA MMTS, který pracuje na principu vibračního článku a je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení a změnám teploty.

Navíc je na tento patentovaný snímač poskytována výrobcem záruka 5 let. Modelová řada HJR se od řady HJ odlišuje funkcí interní kalibrace, což umožňuje obsluze zkalibrovat váhu kdykoli je třeba pomocí jediného stisku kalibračního tlačítka. Součástí dodávky váhy je i adaptér pro připojení do sítě.

VIBRA LN
kompaktní váhy

Vysoce přesná cejchuschopná kompaktní váha VIBRA LN (OIML I a II) s dílkem již od 0,001 g v široké škále rozsahů od 220 g do 31 kg. Díky odolné robustní konstrukci z Al slitiny je vhodná do mnoha oblastí průmyslu, laboratoří i do výroby. Tato váha je schválena pro obchodní použití ve všech zemích EU.

Vysoká přesnost těchto vah je zajištěna díky patentovanému snímacímu členu VIBRA MMTS, který pracuje na principu vibračního článku. Je vysoce odolný proti změnám teploty, elektromagnetickému a elektrostatickému rušení. Navíc je na tento snímací člen poskytována výrobcem záruka 5 let.

Modelová řada LN-R se od řady LN odlišuje funkcí interní kalibrace, což umožňuje obsluze zkalibrovat váhu kdykoli je třeba pomocí jediného stisku kalibračního tlačítka. Součástí dodávky váhy je i adaptér pro připojení do sítě.

Výsledky statistického zpracování lze tisknout na tiskárně nebo poslat do PC pomocí sériového portu RS232, který je součástí základního vybavení váhy.

Statistické zpracování výsledků:

  • Průměrná hodnota
  • Směrodatná odchylka
  • Maximální hodnota (MAX)
  • Minimální hodnota (MIN)
  • Rozptyl hodnot (MIN – MAX)
  • Variační koeficient
  • Počet vážení
  • Součet vážení

VIBRA CJ
kompaktní nerezové váhy

Vysoce přesné cejchuschopné kompaktní váhy VIBRA CJ (OIML Třída II) s krytím IP 65, odolné proti vodě, prachu a nečistotám. Vážicí plošina i kryty jsou z nerezové oceli odolné vůči chemikáliím. Ideální váhy pro přesná vážení v těžkých průmyslových podmínkách, ve výrobě i v laboratořích.

Široká škála vážicích rozsahů od 220 g do 15 kg a dílkem od 0,01 g.

Možnost připojení k PC nebo tiskárně pomocí sériového rozhraní RS232, které je součástí základního vybavení váhy.

Vysoká přesnost těchto vah je zajištěna díky jedinečnému snímacímu členu VIBRA MMTS, který pracuje na principu vibračního článku a je odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení a změnám teploty. Navíc je na tento patentovaný snímač poskytována záruka 5 let.

Vynikající poměr výkon/cena.

VIBRA SJ, SJP
laboratorní váhy

Cejchuschopné váhy VIBRA série SJ / SJP jsou vhodné pro velmi přesné vážení v laboratořích, zlatnictví a v průmyslu. Vážící rozsahy od 220 g až do 12 kg, s dílkem již od 0,01g, který pro zlatnictví požaduje puncovní úřad.

Váhy se dodávají ve dvou typech provedení: s podsvíceným displejem (model SJP) a s nepodsvíceným displejem (model SJ). Robustní provedení zajišťuje dlouhou životnost váhy. Na měřící jednotku je poskytována záruka 5 let.

VIBRA AJ
laboratorní váhy

Cejchuschopná váha VIBRA série AJ (OIML I a II) je vhodná pro velmi přesné vážení v laboratořích, zlatnictvích i v průmyslových odvětvích. Dílek již od 0,001 g.Váhy jsou vybaveny funkcí vážení, počítání kusů, tárování, procentního vážení a možností nastavení limitních hodnot.

Vysoká přesnost těchto vah je zajištěna díky jedinečnému snímacímu členu VIBRA MMTS, který pracuje na principu vibračního článku a je vysoce odolný proti elektromagnetickému a elektrostatickému rušení a změnám teploty.

Vynikající poměr výkon/cena.