Zdravotnické váhy, vážící křesla a lůžka

Mobilní vážicí křesla pro monitorování hmotnosti nemocných a handicapovaných osob. Odklápěcí opěrky nohou pro snadnější přesun z lůžka na váhu.
Vážení osob upoutaných na lůžko. Mobilní provedení s nájezdovými rampami, snadná manipulace. Vhodné i pro oddělení intenzivní péče a dialyzační centra.

SOEHNLE Professional 7702

Mobilní cejchuschopné vážicí křeslo je ideální pro monitorování hmotnosti nemocných a hendikepovaných osob. Funkce vážení, tárování, výpočet BMI, dialýza.

SOEHNLE Professional 7802

Kontrolní elektronická vážicí křesla pro monitorování hmotnosti nemocných a hendikepovaných osob.

SOEHNLE Professional 6702

Mobilní cejchuschopná elektronická váha je ideální pro monitorování hmotnosti nemocných a hendikepovaných osob. Váha vyhovuje speciálním požadavkům nemocničních zařízení, rehabilitačních klinik, pečovatelských sanatorií a domovů důchodců.

Funkce: vážení, tárování, automatický výpočet BMI a přidržení ustálené hodnoty HOLD.

Pro obsluhující personál jsou výhodou i odklopné opěrky, které umožňují snazší přesun špatně pohyblivých pacientů z lůžka na váhu. Přední i zadní kolečka se dají zaaretovat.

Napájení ze sítě nebo na interní akumulátory (součást dodávky).

Vážení lůžek SOEHNLE Professional 7708.XL

ultifunkční cejchuschopná plošina OIML Třída III umožňuje bezproblémové vážení osob upoutaných na lůžko a pro vážení osob se zhoršenou pohyblivostí. Vhodná pro nemocnice, pracoviště intenzivní péče a dialyzační centra.

Součástí váhy jsou dvě nájezdové rampy a dvě postranní vodící lišty.

Snadná obsluha, odolné robustní provedení, velký displej a moderní provedení jsou hlavními charakteristikami vážicího zařízení pro nemocnice, rehabilitační ústavy, pečovatelská sanatoria a domovy důchodců.

Čtyři kolečka na straně plošiny a dvě madla umožňující snadnou manipulaci.

4TVPSNLBW

Nízkoprofilová váha na lůžka pro vážení pacientů na pojezdovém lůžku. Jedná se vážící patky, které jsou osazeny nájezdy s obou stran. S lůžkem se snadno najede na patku, jelikož výška vážící části patky je pouhých 15mm nad podlahou. Po zvážení se s lůžkem sjede libovolným směrem. Patky jsou opatřeny madlem pro snadné přenášení. Díky metrologickému schválení lze váhy použít jako stanovené měřidlo a ověřit – ocejchovat. Ocelová konstrukce je opatřena komaxitovým lakem v bílé barvě. Konstrukce patky je lehká a proto je s ní velmi snadná manipulace.

Součástí dodávky je úložný pojezdový vozík, který slouží pro uložení patek při přepravě a zároveň jako držák pro vyhodnocovací indikátor, která se dá natáčet do zorného úhlu dle potřeby. Vozík je opatřen dvěma kolečkami s brzdou.

Váha je napájena pomocí akumulátoru s dobou provozu 90 hodin, nebo přes síťový adaptér 230V/12V.

 

Nízkoprofilová váha na lůžka