Indikátory Soehnle

Idikátory Soehnle

Nabídka digitálních indikátorů Soehnle:

Soehnle 3010

Digitální indikátor SOEHNLE Professional 3010 je schválen pro obchodní užití ve všech zemích EU. Určen je pro jedno i vícerozsahové váhy s rozsahy 0,1 kg až 120 t a dělením na 8000 dílků. K indikátoru lze připojit dva vážní můstky. Špičková technologie indikátoru, velký výběr funkcí, nerezové provedení a dokonalé krytí proti prachu a vodě IP 65 garantují spolehlivou funkci vah i v nejtěžších průmyslových podmínkách.

Rozsáhlé aplikační programy indikátoru 3010 nabízejí různorodé možnosti řešení úloh vážení. Programy můžete přizpůsobit v módu nastavení vašim specifickým potřebám. Máte na výběr následující programy:

 

 • Vážení a tárování (manuální tárování, tárování přes klávesnici, autotára, mezitára)
 • Počítání kusů
 • Sumarizace výsledků vážení
 • Odvažování a navažování komponent
 • Limity a dynamické spínání (kontrola případně vyřazování zboží ve 4 limitních pásmech)
 • Automatické dávkování

Výsledky vážení je možné zobrazit také s desetinásobně vyšším rozlišením. Speciální funkce „hold” garantuje přesné výsledky vážení, i když vážený objekt není v klidu, např. u veterinárních vah.
Integrovaný napájecí zdroj 230 V.

Soehnle 3020

Digitální indikátor SOEHNLE Professional 3020 je schválený pro obchodní použití ve všech zemích EU. Je určený pro jedno i vícerozsahové váhy s rozsahy 0,1 kg až 120 t s dělením na 6000 dílků. Možnost současného připojení dvou vážicích můstků s různými vážicími rozsahy a velikostmi dílku. Robustní nerezové provedení s dokonalým krytím proti prachu a vodě IP 67 garantují spolehlivou funkci váhy i v nejtěžších průmyslových podmínkách.

Indikátor SOEHNLE Professional 3020 nabízí široký výběr funkcí pro vážení a tárování, počítání kusů, sumarizaci výsledků vážení, jejich tisk a komunikaci s PC. Přes klávesnici, případně snímač čárových kódů lze zadat a uložit do paměti 4 druhy organizačních dat, např. dodavatele, druh zboží, šarži apod.

Výsledky vážení je možné zobrazit také s desetinásobně vyšším rozlišením. Speciální funkce „hold” garantuje přesné výsledky vážení, i když vážený objekt není v klidu.

Integrovaný napájecí zdroj 230 V.

Soehnle 3030

Digitální indikátor SOEHNLE Professional 3030 je schválený pro obchodní použití ve všech zemích EU. Je určený i pro cejchuschopné váhy s dělením na 6000 dílků (pro autováhy na 3000 dílků). Připojení až tří vážicích můstků s různými vážicími rozsahy a velikostmi dílků. Kabel od vážicího můstku může být až 80 m.

Velký výběr funkcí:

 • Vážení a tárování (manuální tárování, tárování přes klávesnici, autotára, mezitára)
 • Počítání kusů
 • Sumarizace výsledků vážení a počítání
 • Odvažování a navažování komponent, receptury
 • Kontrola hmotnosti nebo počtu kusů (8 limitů)
 • Klasifikace – třídění výrobků až do 5 hmotnostních skupin
 • Dynamické vážení
 • Autováha – kontrola vozidel
 • Vážení a sumarizace v procentech

Datová rozhraní pro připojení na informační systémy, případně tiskárny – RS232 (Standard). Rozšíření 2 x RS232, ProfiBus DP, USB, Bluetooth, Ethernet, možnost připojení snímače čárových kódů. Paměť pro 400 pevných hodnot, zabezpečených proti výpadku sítě. Alibi paměť pro 2 miliony záznamů (příslušenství). Integrovaný napájecí zdroj 100 – 240 V, jako rozšíření napájení 12 V, 24 V nebo 48 V.

Soehnle S30-2780

Digitální indikátory SOEHNLE Professional řady S30 schválené pro obchodní užití ve všech zemích EU. Jsou určeny pro cejchuschopné váhy s dělením na 6000 dílků. Délka kabelu od vážicího můstku k indikátoru může být až 100 m.

Nerezová skříň indikátoru s krytím IP 65. Velký podsvícený displej s číslicemi o výšce 30 mm. Datová rozhraní pro připojení na informační systémy, případně tiskárny – 2 x RS232, Profibus DP. Alibi paměť 32 MB (zvláštní příslušenství).

Integrovaný napájecí zdroj 100 – 240 V.

Soehnle2790

Indikátor SOEHNLE Professional 2790 schválený pro cejchuschopné váhy ve všech zemích EU. Použití pro jedno i vícerozsahové váhy v rozsazích od 100 g až do 100 t s dělením do 3200 dílků.

Skříňka indikátoru je z hliníku a odolných plastů, krytí IP 65. Napájení ze sítě 230 V nebo ze čtyř 1,5 V baterií. Zvláštní příslušenství – napájecí sada s akumulátory (min. 120 h). Funkce automatického vypínání, pokud není indikátor v provozu (při napájení z baterií nebo akumulátorů).

U lékařských vah s indikátorem SOEHNLE Professional 2790 se využívá přidržení ustálené hodnoty, výpočet BMI a funkce dialýza, která umožňuje vložit dodatečnou táru.

Integrovaný napájecí zdroj 100 – 240 V.