Jeřábové váhy TAMTRON

JEŘÁBOVÁ VÁHA PCS

Přesná a lehká váha pro každodenní použití, schválená i pro komerční použití. Vážní informace lze volitelně u některých modelů ukládat a přenášet PC pro další využití.

  • Odolné provedení
  • Jednoduché použití
  • Schváleno i pro obchodní použití
  • Přesnost do 0,05% z celkové kapacity váhy
  • Dlouhá životnost baterie a to nejméně 200 hodin

PRO LEHČÍ PRŮMYSLOVÉ VÁŽENÍ

Jeřábová váha PCS, je určena především pro lehčí průmyslové vážení břemen do 10 000 kg. Je lehká, což umožňuje její snadnou manipulaci. Váha je v základní verzi dodávána a ovládána pomocí infra-červeného dálkového ovládání a je vybavena kompletním závěsným příslušenstvím.

ZAVĚSIT – SPUSTIT – VÁŽIT

Váha může být dodána i ve více variantách:

PCS-D pro přenos dat pomocí inteligentního dálkové ovládání DR10. Výsledky vážení lze snadno přenést do počítače pomocí přímého rádiového spojení nebo přes USB kabel.
PCS-T pro bezdrátový přenos dat do PC pomocí jednotky TRL10.

Jeřábová váha PCS je k dispozici v kapacitách do 500 kg, 2 000 kg, 3 200 kg, 6 300 kg, 8 000 kg nebo 10 000 kg.

JEŘÁBOVÁ VÁHA SCS+

Přesná a snadno použitelná váha pro nepřetržité používání, která byla schválena pro obchodní vážení. Vážní informace lze ukládat a přenášet pro další využití.

  • Schváleno pro obchodní použití
  • Přesnost do 0,05%
  • Životnost baterie více než 100 hodin, zahrnuje náhradní baterii
  • Jednoduché použití
  • Trvanlivá o odolná

OD LEHČÍCH AŽ PO TĚŽŠÍ PRŮMYSLOVÉ VÁŽENÍ

Jeřábová váha Tamtron SCS+ je určena pro vážení od 3 200 kg až do 50 000 kg. Bezdrátové dálkového ovládání umožňuje bezpečné použití váhy. Výsledky vážení lze snadno přenést do počítače prostřednictvím bezdrátového radiového spojení nebo přes USB kabel. Jeřábová váha nemusí být při vážení zátěže v naprostém klidu, protože poskytne přesný výsledek vážení, i když se zátěž kýve, což činí tento proces vážení jednodušším a rychlejším. Pro váhu Tamtron SCS+ je k dispozici ochranný rám z oceli a je také k dispozici speciální verze váhy, vyvinutá pro slévárny.

SPRÁVA INFORMACÍ Z VÁŽENÍ

Při použití jeřábové váhy Tamtron SCS+ lze vážní informace přenést do ostatních zařízení k dalšímu využití prostřednictvím přímého radiového spojení nebo přes USB kabel. Pomocí radiového spojení se vážní informace přenáší okamžitě a bezdrátově do počítače uživatele. Pokud není vyžadováno přímé připojení, informace mohou být převedeny z dálkového ovladače pomocí USB. Do zařízení dálkového ovládání je možné uložit 1800 vážních záznamů.

Jeřábová váha Tamtron SCS+ je k dispiozici v maximálních kapacitách 3 200 kg, 6 300 kg, 10 000 kg, 20 000 kg, 32 000 kg nebo 50 000 kg.