Zdravotnické váhy osobní

Váhy pro zdravotnictví, lékařství, fitness a welness centra. Osobní váhy pro ordinace praktických lékařů i pro specializovaná pracoviště nemocnic a dalších zdravotnických zařízení. Stanovení BMI (Body Mass Index).

TSCALE FOXII

Certifikovaná lékařská osobní váha s indikátorem – dvojí rozsah, provoz síťový i bateriový

SOEHNLE Professional 6730-1

Cejchuschopná osobní váha (OIML Třída III) se stojanem. Elegantní design; velká vážicí platforma.

SOEHNLE Professional 7730.65

Váha je určena pro přesné a snadné vážení osob ve zdravotnických zařízeních, pediatrických odděleních, lékárnách, fitness centrech a ve wellness hotelech. Velká vážicí platforma, vysoká přesnost, spolehlivost, moderní design a snadná obsluha jsou hlavními charakteristikami osobních vah SOEHNLE Professional.

Váha je vybavená sériovým datovým rozhraním RS232 (zvláštní příslušenství) pro přenos dat do PC nebo na tiskárnu. Napájení ze sítě 230 V.

Jako zvláštní příslušenství lze váhy doplnit o měření výšky osob SOEHNLE Professional.

 SOEHNLE Professional 7708.24

Váha je určena pro přesné a snadné vážení osob v nemocnicích, lékařských ambulancích, rehabilitačních ústavech, domovech důchodců a dialyzačních centrech. Velká vážicí platforma a opěrná konstrukce této cejchuschopné osobní váhy umožňují bezproblémové vážení osob se zhoršenou pohyblivostí. Robustní a velmi účelné provedení.

Váha je vybavená sériovým datovým rozhraním RS232 (zvláštní příslušenství) pro přenos dat do PC nebo na tiskárnu. Napájení ze sítě 230 V nebo na interní akumulátory (zvláštní příslušenství).

Jako zvláštní příslušenství lze váhy doplnit o měření výšky osob SOEHNLE Professional.

SOEHNLE Professional 7830-1

Váha je určena pro přesné a kontrolní vážení osob ve zdravotnických zařízeních, pediatrických odděleních, lékárnách, fitness centrech a ve wellness hotelech. Vysoká přesnost, spolehlivost, velký čitelný LED displej, moderní design a snadná obsluha jsou hlavními charakteristikami osobních lékařských vah SOEHNLE Professional.

Dva typy:

– 7830.30.001 – bez měření výšky
– 7831.30.001 – s integrovaným měřením výšky

Panel s ukazatelem měření je ze skla tloušťky 8 mm s červeně svítícím LED displejem s výškou číslic 15 mm. V čelní části nejsou žádná ovládací tlačítka.

Po nastoupení na váhu se rozsvítí displej a zobrazí hmotnost vážené osoby.

Pokud je po dobu 15 sekund na displeji zobrazena hodnota “0,0 kg”, váha se automaticky vypne. V případě potřeby lze váhu vytárovat pomocí tlačítka umístěného v zadní části panelu s displejem. Napájení ze sítě 230 V nebo na interní akumulátory (zvláštní příslušenství).

SOEHNLE Professional 7835

Váha je určena pro přesné a snadné vážení osob ve zdravotnických zařízeních, pediatrických odděleních, lékárnách, fitness centrech a ve wellness hotelech. Velká vážicí platforma a mobilní použití díky provozu na baterie a kolečkům jsou hlavními přednostmi osobních vah SOEHNLE Professional 7835.

Dva typy:

– 7835.01 – bez měření výšky
– 7835.02 – s integrovaným měřením výšky

Váha je vybavená sériovým datovým rozhraním RS232 (zvláštní příslušenství) pro přenos dat do PC nebo na tiskárnu. Napájení nebo na baterie nebo ze sítě 230 V (zvláštní příslušenství).

Jako zvláštní příslušenství lze váhy doplnit o měření výšky osob SOEHNLE Professional (model 7835.01).

SOEHNLE Professional 7801

Snadno přenosná osobní váha s možností napájení ze sítě nebo z interních akumulátorů. Vážicí platforma a indikátor jsou propojeny 2 m dlouhým kabelem. Samostatný indikátor lze položit na stůl nebo uchytit na zeď. Dodávají se s nebo bez ochranného transportního kufříku.

Jako zvláštní příslušenství lze váhy doplnit o měření výšky osob SOEHNLE Professional.