Průmyslové váhy – paletové

Nabídka paletových průmyslových vah

Paletové váhy jsou určeny především pro expedice a sklady, kde je kladen důraz na mobilitu, příp. umístění stabilních vah by bylo neekonomické.
Paletové váhy jsou dodávány s různými druhy indikátorů a je možné je používat jako počítací, obchodní i technologické.

4TVLL Vážicí ližiny
provedení LAK

Ližinové váhy na palety v lakovaném provedení
Varianty provedení do: 600kg, 1500kg, 3000kg
Provedení v rozměrech: 120x800mm, 120x1250mm

Používají se jako paletové váhy pro nestandardní rozměry. Ližiny mají madla pro snadnou manipulaci a lze je rozpojit a jednotlivě přemístit. Umísťují se na podlahu přímo v místě vážení. Posadí se od sebe dle velikosti váženého předmětu Dají se využívat také jako paletové váhy pro nestandardní a velké palety. Díky schválení lze váhy použít jak v obchodním styku, tak jako technologické pro kontrolní vážení s možností nastavení vyššího rozlišení – vyšší přesnost. Ocelová robustní konstrukce je opatřena komaxitovým lakem. Váha má stavitelné nožky, aby ji bylo možno dobře usadit při nerovnosti podlahy. Konstrukce je velmi lehká a proto je s touto váhou velmi snadná manipulace. Používají se jako váha příjmová pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu.

P4TL Paletová váha
provedení LAK

Ližinové váhy na palety v lakovaném provedení
Varianty provedení do: 600kg, 1500kg, 2000kg
Provedení v rozměrech: 1000x1300mm, 800x1300cm

Paletové váhy stabilní P4T-L s plastovou jednotkou o rozměru vážní plochy, jsou zhotoveny z pevnostních ocelových profilů s lakovaným povrchem. Umísťují se na podlahu přímo v místě vážení.
Svojí konstrukcí jsou určené pro vážení zboží umístěné na europaletách. Konstrukce je tvaru podkovy. Otevřenou stranou se najede nad váhu.
Váha má stavitelné nožky, aby ji bylo možno dobře usadit při nerovnosti podlahy. Konstrukce je velmi lehká a proto je s touto váhou velmi snadná manipulace.
K tomu účelu, aby bylo možno váhu přemístit na požadované místo, je váha opatřena na jedné straně kolečkami a na druhé madlem. Vážení probíhá tak, že se najede s vozíkem přímo nad konstrukci a paleta se spustí na váhu. Není potřeba s vozíkem vyjíždět, jelikož konstrukce je dostatečně vysoká, a při spuštění vozík neovlivňuje hodnotu vážení. Používají se jako váha příjmová pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu.
K můstku lze připojit libovolnou jednotku podle požadavků na funkce nebo provedení.

4TVLN Vážicí ližiny
provedení NEREZ

Ližinové váhy na palety v nerezovém provedení
Varianty provedení do: 600kg, 1500kg, 3000kg
Provedení v rozměrech: 120x800mm, 120x1250mm

Používají se jako paletové váhy pro nestandardní rozměry. Ližiny mají madla pro snadnou manipulaci a lze je rozpojit a jednotlivě přemístit. Umísťují se na podlahu přímo v místě vážení. Posadí se od sebe dle velikosti váženého předmětu Dají se využívat také jako paletové váhy pro nestandardní a velké palety. Díky schválení lze váhy použít jak v obchodním styku, tak jako technologické pro kontrolní vážení s možností nastavení vyššího rozlišení – vyšší přesnost. Ocelová robustní konstrukce je vyrobena z kvalitní nerezové oceli třídy 304. Váha má stavitelné nožky, aby ji bylo možno dobře usadit při nerovnosti podlahy. Konstrukce je velmi lehká a proto je s touto váhou velmi snadná manipulace. Používají se jako váha příjmová pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu.

P4TN Paletová váha
provedení NEREZ

Ližinové váhy na palety v nerezovém provedení
Varianty provedení do: 600kg, 1500kg, 2000kg
Provedení v rozměrech: 1000x1300mm, 800x1300cm

Paletové váhy stabilní P4T-N s nerezovou jednotkou A12SS do 1500kg o rozměru vážní plochy 1000x1300mm, jsou zhotoveny z pevnostních nerezových profilů. Umísťují se na podlahu přímo v místě vážení. Svojí konstrukcí jsou určené pro vážení zboží umístěné na europaletách. Konstrukce je tvaru podkovy. Otevřenou stranou se najede nad váhu.
Váha má stavitelné nožky, aby ji bylo možno dobře usadit při nerovnosti podlahy. Konstrukce je velmi lehká a proto je s touto váhou velmi snadná manipulace.
K tomu účelu, aby bylo možno váhu přemístit na požadované místo, je váha opatřena na jedné straně kolečkami a na druhé madlem. Vážení probíhá tak, že se najede s vozíkem přímo nad konstrukci a paleta se spustí na váhu. Není potřeba s vozíkem vyjíždět, jelikož konstrukce je dostatečně vysoká, a při spuštění vozík neovlivňuje hodnotu vážení.
Používají se jako váha příjmová pro příjem zboží, expediční pro expedici výrobků, kontrolní ve skladech, výrobní při výrobním procesu.
K můstku lze připojit libovolnou jednotku podle požadavků na funkce nebo provedení

RW-500/1000 Mobilní paletová váha

Elektronická digitální můstková a paletová váha. Lehká na přepravu a manipulaci. Maximální váživost 600 a 1000 kg.

XTRA S Víceúčelová paletová váha

Více účelová paletová váha s proměnnou roztečí dle rozměru i ne standardních palet v lakovaném i nerezovém provedení. S různými rozměry.

MG Víceúčelová paletová váha

Více účelová paletová váha s proměnnou roztečí dle rozměru palet v lakovaném provedení.

XTRA-EUP

Elektronická digitální paletová váha. V lakovaném provedení. 1250 x 840 x 78 mm..

TSP I, TSP II VÁŽÍCÍ PALETOVÝ VOZÍK

Paletový vozík včetně vážícího systému a tiskárny vážních lístků. V obchodním provedení.

SOEHNLE Professional 2815

Cejchuschopné paletové váhy umožňují vážení zboží na přepravních paletách bez nutnosti vyjíždění přepravního vozíku. Váhu lze snadno přemístit

RAVAS 1, RAVAS 1100, RAVAS 2100, RAVAS 4100, RAVAS 6100

Paletový vozík s váhou, který funguje na principu měření deformace podvozku paletového vozíku tenzometrickým snímačem.