Počítací váhy CAS

Nabídka počítacích vah CAS

Počítací váhy jsou určeny pro počítání jednotlivých kusů, jejichž ruční počítání je časově náročné a nepřesné. Všechny počítací váhy umožňují počítání s referenčním vzorkem nebo zadáním hmotnosti jednoho kusu

CAS EC30

Počítací obchodní váha do 30kg EC-30 na počítání kusů opatřena zákaznickým displejem. Zákaznický displej je umístěn na straně zákazníka v těle váhy pod miskou.

Používá se v obchodech s prodejem spojovacího materiálu na počítání kusů pro přímý obchodní styk. Může sloužit i ve velkoobchodech a skladech pro počítání součástek nebo ve výrobních procesech.

Váha má možnost pracovat v 6. režimech a to: počítání kusů, procentuelní vážení, limitní vážení, limitní vážení počtu kusů, limitní procent. vážení, sčítání

Jako poměrové váhy jsou velmi spolehlivé, přesné a stabilní.

Rychlost vyhodnocení váženého vzorku je u této váhy velmi rychlá a to do 2s.

Umožňuje tisk vážního lístku nebo etiket na externí tiskárnu DLP-50

Váha pracuje s vysokým rozlišením externích dílků (30 000) a tím umožňuje velmi přesné počítání kusů, dokonce s velmi malou hmotností. Váha pojme 200 paměti pro jednotku hmotnosti vzorku pro snadnou a rychlou práci. Bateriový provoz umožňuje použití těchto vah při výkonu ve skladech a jiných oblastech s obtížným přístupem k elektrické síti. S připojenou tiskárnou štítku DLP lze tisknout 10 různých formátů etiket.