VahySvec.cz

Kuchyňské váhy

Váhy vhodné pro kuchyňské a gastro provozy.


Kuchyňské váhy - gastro

Nabídka kuchyňských vah - gastro:


CAS AD- 6, 6kg/2g

Jednoduchá stolní váha s komunikací RS232 do 6kg. Používá se v gastro provozech jako kuchyňská váha na vážení surovin, ke kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech, jako poštovní váha na vážení listovních zásilek. Velmi spolehlivá, přesná a stabilní, vhodná do všech provozů kde se vyžaduje rychlé a přesné vážení.


CAS AD-15, 15kg/5g

Jednoduchá stolní váha s komunikací RS232 do 15kg. Používá se v gastro provozech jako kuchyňská váha na vážení surovin, ke kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech, jako poštovní váha na vážení listovních zásilek. Velmi spolehlivá, přesná a stabilní, vhodná do všech provozů kde se vyžaduje rychlé a přesné vážení.
Váživost 15kg, dílek - přesnost 5g, rozměr vážní plochy 340x220mm, certifikace pro obchodní vážení - ES ověření. Napájení váhy AC 230V, provedení vážní plochy – nerez, provedení konstrukce – plast. Alternativní napájení není možné. Komunikace - RS232, prostředí – suché nebo prašné, provozní teplota: -10°C » +40°C, příkon - 10W. Rozměr váhy 350 x 325 x 105mm. Umístění - na pult, stolek, umístění displejů - na těle váhy pod miskou.


CAS SW-1WR10, WR5, WR20

Vodotěsná váha pro kuchyně, výrobny, sklady s integrovaným displejem do 10kg Velmi spolehlivá s provozem na síť i akumulátor. Cena včetně ES ověření
Používá se v gastro provozech jako kuchyňská váha na vážení surovin, k obchodnímu a kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech
Vhodná do všech mokrých provozů kde je nebezpěčí poškození elektroniky vlhkem (přípravny,výrobny,sklady, vývařovny a pod.)

Charakteristika:
Vodotěsné provedení IP-66
Velký červený LED displej
Funkce: tárování; nulování; HOLD
Automatické vypínání
Indikace vybití akumulátoru
Provoz na akumulátor 20h
V ceně váhy je ověření, nerezová miska a síťový adaptér.
Příslušenství:velká nerezová miska


DGM GK-5001

Levná váha pro domácí kuchyně s přídavnou miskou Tato kuchyňská váha do 5kg s přesností 1 g, je velmi spolehlivá a nenáročná na místo. Váha má LCD displej a velmi kvalitní baterie s dlouhou životností.
Používá se na vážení surovin v domácích kuchyních, ke kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech, vážení listovních zásilek, při laboratorním vážení pro výzkumné účely atd.

Váživost (g): 5000 Dílek - přesnost (g): 1 Rozměr vážní plochy (mm): O160 Certifikace: pro neobchodní vážení Funkce váhy: vážení Displej: numerický, LCD, výška 14mm, 4.místný Provedení vážní plochy: plast Provedení konstrukce: plast Provedení (materiál): plast Prostředí: suché; prašné Provozní teplota: 15°C » +25°C Rozměr váhy šx v x h (mm): 160x 45x 195 Umístění: stolní Krytí: IP-54


DGM HCK 3301

Tato kuchyňská váha do 3kg s přesností 1 g, je velmi spolehlivá a nenáročná na místo. Váha má velký LCD displej.
Používá se na vážení surovin v domácích kuchyních, ke kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech, jako poštovní váha na vážení listovních zásilek, při laboratorním vážení pro výzkumné účely atd.


TORREY LEQ4, LEQ8

Váha pro kuchyně, výrobny, sklady v nerezu
Řada vah LEQ je část produkce firmy TORREY, která je ekonomickou alternativou k řešení vašich vážících potřeby v široké škále aplikací výroby a stravovací služby. Ideální pro restaurace, bary, pizzerie, pekárny, průmyslové kuchyně, nemocnice a další!
Váhy řady LEQ jsou vybaveny progresivním tárováním pro získání čisté hmotnosti s automatickým odečtem váhy obalu. Řada je postavena na posledních standardech, s naším designem a funkcemi, jako AC adapter a součástí balení dobíjitelnou baterií, s funkcí automatického vypínání pro úsporu energie. Skříň z nerezové oceli a deska jsou navrženy tak, aby zvládnuly hrubou manipulaci a každodenní používání. S rozměry pouhých 190x245mm, se výkonnost této váhy setkává s potřebami vašeho byznysu, který vyžaduje minimální ztráty.
Tato váha nabízí programovatelný akustický signál pro limitní vážení, jsou vybaveny snadno čitelným displejem (s vestavěným RS 232 portem pro snadnou komunikaci s PC/tiskárnou) Mají váživost 4kg (s přesností 1g) a jsou tím, co vám ve vážním segmentu s vlastnostmi přesnost, preciznost, firma TORREY může nabídnout pro optimalizaci vašeho profitu.


TSCALE S29B-6

Nerezová profesionální váha pro kuchyně, výrobny, sklady v krytí IP67. Používá se v gastro provozech jako kuchyňská váha na vážení surovin, k obchodnímu a kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech kde je zvýšená vlhkost.
Tyto váhy mají dvourozsahové dělení, to znamená že při váživosti do 3kg mají přesnost 1g a od 3kg do 6kg mají přesnost 2g.
Má integrované displeje pro obsluhu.
Velmi spolehlivá s provozem na síť i akumulátor
Vhodná do všech provozů kde se vyžaduje rychlé a přesné vážení a kde se čistí proudem vody.
Váhu je možné ponořit do vody při čistění.
Předností váhy je velký LCD displej o velikosti 25mm s modrým LED podvícením, který je čitelný z velké vzdálenosti a pod úhlem 170°. Předností je i krytí proti vniknutí vody a prachu, rychlé ustálení hodnoty na displeji a stabilní hodnota výsledku při navážení.


TSCALE T28

Váha pro kuchyně, výrobny, sklady se dvěma displeji
Jednoduchá váha pro kuchyně, výrobny, sklady do 15kg.
Tyto váhy mají dvourozsahové dělení, to znamená že při váživosti do 6kg mají přesnost 2g a od 6kg do 15kg mají přesnost 5g.
Má integrované displeje pro obsluhu a zákazníka.
Používá se v gastro provozech jako kuchyňská váha na vážení surovin, k obchodnímu a kontrolnímu vážení ve skladech a výrobních procesech, jako poštovní váha na vážení listovních zásilek.
Velmi spolehlivá s provozem na síť i akumulátor.
Vhodná do všech provozů kde se vyžaduje rychlé a přesné vážení(přípravny,výrobny,sklady,a pod.)
Předností váhy je velký LCD displej o velikosti 20mm s modrým LED podvícením, který je čitelný z velké vzdálenosti a pod úhlem 170°.
Další předností je zvýšené krytí proti vniknutí vody a prachu, rychlé ustálení hodnoty na displeji a stabilní hodnota výsledku při navážení.